Duyuru
Ana Sayfa / Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Hakaret ve Kişisel Bilgiler

Tüm Siber üyelerimizin sahip olduğu bireyler ifade özgürlüğünün kısıtlanmaması için tüm önlemleri almaya hazırız. Bireysel görüşler ifade edilirken taciz veya karalama içeren içerikler Siber Adam ve ekibi tarafından ikaz edilecek, taciz ve/veya karalamanın devam etmesi durumunda taciz sahibi üyelerin üyelikleri siberkurs.com erişimi engellenecektir.

Zararlı Alışkanlıklar

Siberkurs.com bünyesinde hiçbir ilaç veya bağımlılık yapıcı madde reklamı veya tanıtımı yapılmasına izin verilmemektedir. Bu tarz içerikleri paylaşan üyelerin paylaşımları silinecek, tekrarı halinde üyelerin  sitemize erişimleri engellenecektir.

Siber üye kendini siber konularda geliştirir, şiddetle saldırıyla, vahşetle ilgilenmez. Olacağını sanmıyoruz ama olur da şiddet içerikli gönderiler, patlayıcı madde yapımı içeren videolar (animasyon-efekt yapımı, yani gerçek dışı videolar hariç) içeren gönderiler silinecek, tekrar paylaşılması durumunda söz konusu üyeliğin sitemize erişimi engellenecektir.

Resmi İçerik

Sayın Siber insanlar, bildiğiniz üzere bazı resmi kurumlara ait içeriklerin görüntülenmesi, fotoğraf alınması, kişisel çıkarlar için kullanılması ciddi bir suçtur. Bu tarz içeriklerin paylaşılması durumunda üyeliklerin siberkurs.com’a erişimi engellenecektir. Aynı zamanda kişisel telif hakkının ihlali durumunda (kişisel siteden izinsiz alınan fotoğraf, resim, yazı vb. içerik) üyeler karşılaşabilecekleri sorunlardan kendileri sorumludur.

Siyaset ve Dini İçerik

Kişisel özgürlüklerimiz arasında bulunan siyasi ve dini özgürlüğü kısıtlayıcı içerikler Siber Adam ve ekibi tarafından kaldırılacak, tekrarı halinde ise bahsi geçen üyeliğin siberkurs.com’a erişimi engellenecektir.

Yasalara Aykırılık

Ülkemizde geçerli olan yasalara aykırı içerikler Siber Ekip tarafından kaldırılacak, tekrarı halinde üyeliğin erişimi engellenecektir.

Sevgili Siber üye! Herhangi bir üyenin yukarıda belirtilen maddelerden birini ihlal ettiğini fark ettiğinde bizi lütfen bilgilendir.

Yasal Sorumluluk

İşbu sözleşmeyi kabul eden Siber üyeler aynı zamanda sözleşme yapmak için gerekli kriterlere sahip olduğunu, tüzel üyeler ise bu sözleşmenin yetkili tarafından kabul edildiğini belirtmiş olurlar. Ayıca bu kabulle üye, siteye giriş yapma yetkisinin olduğunu da kabul etmiş olur. Sözleşme ile üyeler, siberkurs.com üzerine ekledikleri her türlü gönderinin (yorum, fotoğraf, video, fotoğraf vb. içerikler) Siber Adam ve ekibi tarafınca paylaşılmasına izin vermeyi kabul etmiş olurlar. Siberkurs.com tarafından paylaşılan gönderiler, hiçbir üye tarafından ticari amaç güderek satılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Siberkurs.com ekip harici üyelerin yayınladığı içeriklerden sorumlu değildir ve bu içeriklerin güvenilirliği hakkında garanti veremez. Siber Adam tarafından hazırlanan siberkurs.com gerekirse değiştirilebilir ve güncellenebilir, verilen dersler geçici olarak durdurulabilir. Bu gibi durumlarda Siber Kurs’un üyelere karşı herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Siber üyeler tarafından kabul edilen bu sözleşmenin şartları gerektiğinde Siber Adam tarafından değiştirilebilir. Siber üyeler değişen sözleşme şartlarını güncel olarak takip etmelidir.

Siber Kalın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir