Duyuru
Ana Sayfa / Videolar / Diğer Dersler / Adobe Photoshop, After Effects, Premiere ve Audition Ne İşe Yarar

Adobe Photoshop, After Effects, Premiere ve Audition Ne İşe Yarar

Bu videomuzda, yeni başlayanları düşündük ve Adobe’nin nacizane programlarından olan Photoshop, After Effects, Premiere ve Audition‘un ne işe yaradığını anlattık.

Gönül isterdi ki uzun uzun muhabbet edelim bu programlar üzerine ama bunlar da anlat anlat bitmez ki canım. Ama merak etmeyin. Biz Siber Kurs olarak bu programların tüm özellikleri için ayrı ayrı videolar çekip sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Bu videolardan hemen haberdar olmak için YouTube Kanalımıza Abone Olun.

Keyifli izlemeler efendim.

 

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

logo-paketi-v1

Siber Logo Paketi v.1

Bu videomuzda sizlere, hediye ettiğimiz 8 adet logo PSD dosyasının nasıl kullanıldığını anlattık. Bu paketin …

4 Yorumlar

  1. hocam after effects zaten premier’in yaptığı işi yapmıyor mu? ae ile de videoları kesip, kırpabiliyoruz ya da geçiş efektleri verebiliyoruz. Atıyorum ben 10 adet videoyu ae ile birleştirip kesip bir çalışma yapamaz mıyım? Premier’in AE’den üstün tarafı nedir tam olarak anlayamadım ben? Aydınlatırsanız sevinirim.

    • After Effects kompozisyon programıdır. Onunla da video kırpıp birleştirirsin ama Premiere’de 5 dakika da yaptığın işi burada 15 dakikada yaparsın. Çünkü After Effects’in asıl işi efekt. Yani bir sahnesi güzelce oluşturup efektlersin ondan sonra Premiere’e atıp orada kesip biçmesini yaparsın. Aksi halde After Effects’te uzun bir video montajlamaya kalktığın zaman ömründen ömür alır.

  2. abi premiere full linkini verebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir