Duyuru
Ana Sayfa / Yazılar / İnternetten Oturduğunuz Yerden Para Kazanın (Kesin Çözüm. Vallaha)

İnternetten Oturduğunuz Yerden Para Kazanın (Kesin Çözüm. Vallaha)

Bu aralar insanların en büyük isteklerinden birisi de bu: internetten oturduğumuz yerden para kazanmak. İnsanların bu isteklerinden faydalanmak isteyen çakallar da bu fırsatı değerlendirip bir sürü site açmaya başladı. Bu sitelerin büyük bir bölümünü de “Forex” siteleri oluşturuyor. Dediklerine göre, 10 dakikada piyasa uzmanı olup $100’ınızı bir günde $10.000 yapabilirsiniz.

 

  • Peki bu mümkün mü?

Aslında mümkün. Ama ne kadar mümkün? Yıllarca bu sistemleri incelemiş biri olarak konuşuyorum: KUMARDAN FARKI ÇOK AZ.

  • Bu tip sistemlerin çalışma şekli:

Bu tip şirketlerin hepsinin bir müşteri hizmetleri hattı var. Ama bunu gözünüzde büyütmeyin. Buradaki insanlar paranızı hemen alır ama vermeye sıra geldiğinde kimseyi bulamazsınız. Öncelikle bir şekilde numaranızı yakaladıklarında hemen sizi aramaya başlarlar. Sizden minimum $100 dolar isterler ve eğer verirseniz sisteme kaydederler. Bir kullanızı adınız ve şifreniz olur. Ardından sizlerden birkaç belge ister. İkametgah, kimlik fotokopisi, kredi kartı ekstresi gibi… Bu belgeleri gönderdikten sonra hesabınız onaylanır. 

Artık sistemin içerisindesiniz. Sistemde birçok piyasa kuru göreceksiniz. Bu piyasa kurları anlık olarak gösterilir ve sizlerden bu kurların ne zaman yükseleceğini veya düşeceğini tahmin etmenizi isterler. Tahmininiz doğruysa kazanırsınız, değilse kaybedersiniz. Aslında çok basit. Ama siz piyasa uzmanı değilseniz bu sizin için İddaa oynamaktan farksız olur. İnanın bana, birkaç yıl piyasalarla uğraştım ama yine de kazandıklarım, kaybettiklerimin yanında bir hiç…

  • Peki internetten gerçekten nasıl para kazanabiliriz?

 Bunun için en garanti yöntem; kendimize özgün bir web sitesi açıp, internette başka yerde olmayan bilgileri insanlara sunmak. Bu bilgiler, sizin iyi olduğunuz hobileriniz falan olabilir. Orası size kalmış. Böyle bir site açıp popiler yaptığınızda yapmanız gereken tek bir şey kalıyor. Bir Google Adsense hesabı açıp, reklam kodu oluşturup, web sitenize eklemek. Bunu yaptıktan sonra her tıklama başına size belli bir ücret ödenir.

Bu işlemi yaptıktan sonra sitenizi düzenli olarak güncelleyin yeter. Sürekli ziyaretçi artacak ve sürekli para gelmeye devam edecek.

Sizin de bildiğiniz gibi: oturana para yok.

Google Adsense hesabı açmakta veya diğer işlemleri yapmakta sıkıntı çekiyorsanız buradan bana bildirebilirsiniz: İletişim

Bol kazançlar efendim.

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

Instagram-pinch-zoom-teaser-001

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Birçok kullanıcının beklediği “zoom” özelliği sonunda geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir