Duyuru
Ana Sayfa / Yazılar / “Kaza Tespit Tutanağı” Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar? Resmi mi?

“Kaza Tespit Tutanağı” Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar? Resmi mi?

Artık neredeyse herkes akıllı telefon kullanıyor. Bu sebeple de birçok şeyin uygulaması çıkıyor ve işlerimizi kolaylaştırıyor. Peki her şeyi uygulaması ile yapmak doğru mu?

Trafik kazası deyince akla hiç de iyi şeyler gelmiyor. Bunun hem kaza sırası var hem de kaza sonrası işlemleri var. Bunu düşününce insan hayattan soğuyor. Çünkü kaza sonrası tutanak tutmak tam bir işkence. Bir sürü işlem var. Bir sürü boşluk var! İnsana “bilseydim kaza yapmazdım!” dedirtiyor.

İşlemler bu kadar zor olunca “Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi” buna bir çare bulmuş ve “Kaza Tespit Tutanağı” uygulamasını geliştirmiş. Bu uygulama sayesinde kaza sonrası tutanağınızı kolaylıkla tutabilirsiniz.

Uygulamayı açtığınızda sizden bilgilerinizi istiyor. Bu bilgiler sayesinde sigorta poliçenizi anında buluyor ve işleme devam ediyorsunuz. Kazalı araçların fotoğraflarını çekiyor, kaza yerinizi gps ile tespit ediyor, kaza senaryosunu o harita üzerinde kolaylıkla yapıyor, yorumlarınızı bırakıp imzalıyorsunuz ve tutanağı merkeze gönderiyorsunuz.

Peki bu işlem resmi bir işlem mi?

Bizler bu sorunun cevabını sizler için araştırdık ve doğruluğuna emin olduk. Yani bu uygulamada tuttuğunuz tutanak resmi bir tutanaktır. Bu nedenle her akıllı telefonda olması gereken bir uygulama.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi bu uygulama için saçma bir tanıtım hazırlamış ama yine de onu izleyip daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İlgili sayfa için buradan buyrun efendim: http://siberkurs.com/link/o

 

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

Instagram-pinch-zoom-teaser-001

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Birçok kullanıcının beklediği “zoom” özelliği sonunda geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir