Duyuru
Ana Sayfa / Yazılar / Kaybolan Eşyalarınızı Bulmanız İçin 5 Uygulama

Kaybolan Eşyalarınızı Bulmanız İçin 5 Uygulama

Ee.. Teknoloji gelişiyor. Artık insanlığın en büyük sorunlarından biri olan kaybolan eşya sorununa da bir çözüm bulsun. İşte kaybolan eşyalarınızı bulmanız için 5 uygulama:

1- Tile

Bu küçük aletin konumunu, Tile uygulamasını kullanarak kolayca bulabilirsiniz. Yani bu aleti cüzdanınıza koyduğunuzda onu kolayca bulabilirsiniz.

 

2- Cobra Tag

Cobra Tag aletini, kaybolabilecek bütün eşyalarınıza bağlayabilirsiniz. Böylece kaybolduklarında, Cobra Tag uygulamasını açıp onları kolayca bulabilirsiniz. Bu aleti kullanmak için gerekli uygulamalar ücretsiz ve siz telefonunuzu veya aleti bağladığınız eşyanızı unuttuğunuzda size uyarı vermeye başlar. Böylece hiçbir şeyi unutmamış olursunuz.

 

3- Stick-N-Find

Bu küçük ve şirin aleti istediğiniz eşyanıza kolayca yapıştırabilir ve uygulaması ile telefonunuzu kullanarak konumunu kolayca bulabilirsiniz.

 

 

4- BiKN

Bu aletinizi evcil hayvanınız dahil istediğiniz bütün eşyalarınıza bağlayabilirsiniz. Böylece artık onları kaybetmeye bir son vermiş olursunuz.

 

 

5- QR Codes

İşte bu yöntem en ucuz ve en kolay yöntem. Bu herkesin kolayca yapabileceği bir yöntem. Bir sosyal medaya profilinizin adresinin QR kodunun çıktısını alın ve anahtarlığınıza yapıştırın. Böylece anahtarlığınız kaybolduğunda, bulan kişi size kolayca ulaşabilecek.

 

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

Instagram-pinch-zoom-teaser-001

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Birçok kullanıcının beklediği “zoom” özelliği sonunda geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir