Duyuru
Ana Sayfa / Yazılar / Web Sitesi Kurarak Zengin Olan Ünlüler

Web Sitesi Kurarak Zengin Olan Ünlüler

Dünya üzerinde zengin olan birçok kişi bulunmaktadır. Kimisi holding sahibi kimisi ise restoranlar zincirinin sahibidir. Ama bir holding kurmak ya da restoran açmak için neredeyse birçok kişi için bir hayaldir. Çünkü bu iş gerçekten çok pahalı bir iştir.

Fakat bunların yanında birçok ünlü bulunmaktadır ki bunlar sadece basit bir web sitesi kurarak milyonlarca lira kazanmaktadırlar. Bir web sitesinden bu kadar zengin olunur mu diye düşünenler çok olmuştur. Fakat birçok ünlü bir web sitesi sayesinde milyarder olmuşlardır. İşte bunlardan bazılar şu kişilerdir.

1) Ashley Qualls:

WhateverLife.com sitesinin kurucusu olan Ashley, daha 14 yaşında iken tasarım yeteneğini herkese göstermek amacı ile bu siteyi kurmuş ve ilerleyen günlerde site oldukça büyümüştür. Daha sonrasında ise yakaladığı büyük başarılar ile şuanda çok büyük servete sahiptir.

 

2) Juliette Brindak:

Henüz 10 yaşında kendisini oldukça geliştiren Julieth, 16 yaşında kendisine sosyal bir platform oluşturdu. Şuan da 15 milyon dolar servete sahiptir.

 

3) Sean Belnick:

Bir alışveriş sitesi oluşturan Sean, BizChair.com sitesini kurdu ve burada mobilya ile uğraştı. Henüz 20 yaşında ve 24 milyon dolara sahiptir.

 

4) Adam Horwitz:

21 yaşına geldiği zaman 1 milyon dolar sahibi olacağına dair henüz 15 yaşında iken kendisine söz veren Adam mobil pazarlama alanında bir platform kurdu. Bu platformun adı “Mobile Monopoly” isimli bir sitedir. Ve hedefine ulaştı şuanda çok çok büyük rakamlar ile para kazanmaktadır.

 

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

Instagram-pinch-zoom-teaser-001

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Birçok kullanıcının beklediği “zoom” özelliği sonunda geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir