Duyuru
Ana Sayfa / Yazılar / Hayatımızı Kolaylaştıracak Saatler

Hayatımızı Kolaylaştıracak Saatler

Yoğun iş temposun da ne cep telefonları ne de tabletlerin şarjı yetmektedir. Bilgisayarlardaki çoğu programın cep telefonlarına aktarılması ile çoğu işimizi cep telefonu üzerinden yapmaktadır.

Elektronik postalara cevap vermek ve ya elektronik posta göndermek, veri depolamak ve bluetooth bağlantısı sayesinde gelen aramaları cevaplayabileceğimiz birçok özelliği barındıran akıllı saatler hayatımızı oldukça değiştirmektedir. Ofis dışarısındayken işlerin aksamadan ilerlemesi için son derece kullanışlı ve kaliteli akıllı saatler android sistemi ile çalışarak hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Çeşitli renklerde ki akıllı saatler ile iş kıyafetlerinizi kombinleme imkânına da sahip olmaktasınız. Şık olma düşüncesini her daim koruyan bireyler için renkli saatler vazgeçilmezdir. Yaklaşık yedi gün dayanan pil ömrü ile akıllı saatler siz dışarıdayken gerekli bilgilere ulaşmanız açısından hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Titreşimli uyarı seçeneği sayesinde gürültü ortamlar da bildirimleri algılamanızı da sağlamaktadır. Bazı akıllı saatler de ivmeölçerler de yer almaktadır.

Ayrıca FM Radyo özelliği ile spor yapan bireylerin, GPS özelliği ile sürekli gezenlerin dikkatini çeken akıllı saatler adımlarınızı saymakta ve koştuğunuz mesafeyi de hesaplayabilmektedir. Akıllı saatler de müzik çalar olması da müzik dinlemeyi hobi haline getiren kişiler tarafından sevilmektedir. Yeni çıkan akıllı saatlerde ki 3G ve Wi-Fi özellikleri iş telaşındaki bireylerin yoğunluğunu azaltmaktadır. Ekran klavyesi özelliği ile mesaj gönderebilir ve çeşitli notlar da kaydedebilirsiniz.

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

Instagram-pinch-zoom-teaser-001

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Birçok kullanıcının beklediği “zoom” özelliği sonunda geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir