Duyuru
Ana Sayfa / Yazılar / Neden Apple Ürünleri?

Neden Apple Ürünleri?

Apple ürünlerini bağrımıza basmamız çok kolay olmadı. Daha önce kullandığımız telefonlara hükmedebildiğimiz için ilk iPhone ile tanıştığımızda sinirlendik. Bluetooth ile şarkı atamamak ne demek?

ifamilyphotoBildiğiniz gibi Apple’ın ürünlerinde bir çok engel var. Bir şey yüklemek için ille de iTunes lazım. Telefona bilgisayardan uygulama yüklemek diye bir şey yok! Başka bir bilgisayardan şarkı yükleyeceğin zaman eski şarkıların siliniyor! Nedir bu Apple’ın tribi?

Apple’ın tribi sonradan anlaşılıyor. Apple’ın iPhonelarda kullandığı iOS işletim sistemi sadece Apple ürünlerinde mevcut. Başka hiçbir markada bunu görmemişsinizdir. Ama Android’e ve Windows’a baktığımızda birçok marka telefonda görebiliyoruz. Hele de Android’i… Bu işletim sistemleri her telefona özel ayrı ayrı programlanmıyor. Bu nedenle donanımı tam anlamıyla kullanmıyor. Ama Apple ürünlerinde donanım yazılıma göre, yazılım da donanıma göre tasarlanıyor. Böylece her şey cillop gibi çalışıyor. Donmalar, takılmalar, yavaşlamalar minimuma iniyor.

Apple’ın satış sonrası hizmetleri de oldukça iyidir. Zaten birçok kullanıcı bu özelliğine aşık. Telefonunuzda küçük bir sorun olduğunda bile kolayca yenisiyle değiştirebilirsiniz. Yani kafanıza takmanıza bile gerek kalmaz.

Apple sürekli yeni ürünler ve hizmetler çıkarıyor. Bu nedenle cebinizdeki iPhone ilerde tahmin bile edemeyeceğiniz şeyler yapabilir. Apple yaptığı yeniliklerle kullanıcıların kendisini özel hissetmesini sağlıyor. Siz de kendinizi özel hissetmeyi denemek istiyorsanız yarım saatinizi ayırarak bu teknolojiye dokunun.

Hakkında: Siber Adam

Siber Kurs projesinin sahibi ve yöneticisi.

İlginizi Çekebilir

Instagram-pinch-zoom-teaser-001

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Birçok kullanıcının beklediği “zoom” özelliği sonunda geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir