Hakkımızda

Merhabalar efendim.

Biz Siber Kurs olarak, piyasadaki Türkçe program ders videoları açığını kapatmak için kolları sıvadık. Aylarca süren planlar sonrasında işe giriştik ve 23.09.2014 tarihinde Siber Kurs’u hayata geçirdik. 24.09.2014 tarihinde ilk videomuz olan “Siber Kurs Tanıtım“ı yayınladık.

İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra gördük ki insanlar bilgilerini paylaşmaktan çok satmayı seviyor. Bütün Türkçe ders videoları ücretli. Elin Avrupalısı bile karşılık beklemeden paylaşıyor. Bu nedenle biz de Siber Kurs olarak bu sisteme karşı çıkıp, ücretsiz program ders videoları çekip yayınlamaya başladık. Üstelik, siz takipçilerimizin sorularına da yanıt vermeye çalışıyoruz.

  • Peki bizim bu işten karımız ne?

Bu videoları çekerken bizim de bilgilerimiz tazeleniyor ve yeni yeni şeyler öğreniyoruz. Ayrıca sitemizdeki ve YouTube’daki sponsor reklamlarından da küçük bir gelirimiz oluyor. Tabii ki diğerleri kadar kazanmıyoruz ama en azından sembolik de olsa bir şeyler geliyor. O kadar da olsun canım. Ama sakın merak etmeyin! Sizlerden hiçbir şekilde bir ücret çıkmıyor.

Umarım içerisinde olduğumuz bu proje istediğimiz gibi işe yarar ve insanlara bir şeyler öğretebiliriz.

Son olarak sizleri “Siber Kurs Nedir?” videosuyla baş başa bırakayım. Keyifli izlemeler efendim.